НОВ Далечински Управувач за ПРВ добитник на НОБЕЛОВАТА бесплатен превозот
Ново

НОВ Далечински Управувач за ПРВ добитник на НОБЕЛОВАТА бесплатен превозот

DEN 388.00
DEN 479.52

Залиха

Ние Брод На Ali Express Адреса на Само .Ние Брод на Сите Објекти во Светот во Рок од 36 часа (Освен Одмор), Ќе Избере Еден Од Нив Според Различни Земји . Ве молиме да не информирате Однапред Ако Имате Барања за содржина Вредност Пред Превозот 3.Нашата Цена Не ги Вклучува Даноци ,ДДВ или Други Скриени Трошоци . Значи, Ако Имате Одредени Превозот Барање ,Ве Молиме Кажете Ни Пред Превозот .За да се Осигура Ќе плаќаат за Минимален Данок , Ние ќе ги Прогласи за Вашите производи, Како Подарок Со Пониска содржина Вредност. Повратни Информации : Ако Не Сте Задоволни Со Нашата Item & Услуга, Ве Молиме Да Ни Даде Позитивен Фидбек & 5 Ѕвезда Преглед, Кој Ќе Им Даде Донесе Подобра Шанса Да Се Развие Нашата Продавница , И Ние Ќе Ви Се Заблагодарам И Да Се Обиде Потешко Да Се Услуга Можете Подобро .И Ние Гарантираме Тоа е Добро ,ве Молиме осигурете се дека Пакетот Е Во Добра Состојба Кога Ќе Потпис Тоа . Ако Не Можете Да Добиете На Стоки Во Рамките На 50 Дена , Ве Молиме Да Ги Споделите Со Нас И Ние Ќе Рефундирање На Сите Вашата Исплата .Ве Молиме Бидете Сигурни Дека Вашата Адреса Во Ali Express Е Правото Превозот Адреса ! По-продажбата на услугата : Сите Нешта Преку Строга Тестирање Пред Превозот .
НОВ Далечински Управувач за ПРВ добитник на НОБЕЛОВАТА
Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!
Слика :
Испорака : 1. Откако Ќе Ја Доби Предмети ,Ако Имате Било какви Проблеми Со Стоката , ве Молиме Контактирајте со Нас во секое време Со Не Двоумете се, Наместо На Отворениот Спор , Ние Ќе Ви Одговори во Рок од 12 Часа ,И Ние Ќе се Обидеме потрудиме Да ви Помогне да ги Реши Вашите Прашања или Проблеми .

Декларираните карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Младите
Употреба:
TV
Фреквенција:
433 MHz
Број На Модел На:
За ПРВ добитник на Нобеловата
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
боја:
Црна
Пакетот Вклучува:
1X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.)
Материјал:
ABS
is_customized:
yes
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина (Копно)
Гаранција:
1 месеци

Поврзани производи