Нов и оригинален AT8PSN AUTONICS ТАЈМЕР AC200-240V
Ново

Нов и оригинален AT8PSN AUTONICS ТАЈМЕР AC200-240V

DEN 1152.00

Залиха

Нов и оригинален AT8 PSN AUTONICS ТАЈМЕР AC200-240 V
Произведено во КИНА
DIN W48×H48mm, Аналогни ИСКЛУЧЕТЕ време на одложување тајмер Аналогни моќ одложување тајмер AT8 PSN/AT8 PMN серии, едноставна операција, директно може да се прочита поставете временски опсег, со исклучување време на одложување функција Време поставување опсег, AT8 PSN : 0.5-10sec, AT8 PM : 0.5-10min Во предниот панел може да се постави на време и конверзија време На моќ напон : 100-240 VAC 50/60 Hz,200-240 VAC 50/60 Hz, 100-110 VDC,48 VDV,24 VDC Цел : напојување моментален енергија или снабдување со електрична енергија излезна да ја чувате или да ја започнете повторно
Дел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.
OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.
САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА. Префрлете се на сензор : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE. IGBT МОДУЛ.
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас.
Наплата & Замена
1. Во рок од 10 дена замена или враќање.
2.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година.
3. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена.
4.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат. Топло прашува : 1. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа. 2. Било додатоци пред да го замени, ве молиме тест прв,а потоа го инсталирате.Избегнувајте да предизвика непотребни загуби. Повеќе производи, ве молиме да кликнете : http : //www.aliexpress.com/store/2065120

Декларираните карактеристики

Тип:
Мини
Теорија:
Електронски
Број На Модел На:
AT8PSN
Употреба:
Мултифункционален

Поврзани производи