Нов Лаптоп, AC Адаптер за Полнач Понуда За SONY SVS1511CFXB VGN-CR506E/J VGN-CR510E/П VGN-CR520E/П PCG-971M 19.5 V 4.7 А 90W
Ново

Нов Лаптоп, AC Адаптер за Полнач Понуда За SONY SVS1511CFXB VGN-CR506E/J VGN-CR510E/П VGN-CR520E/П PCG-971M

DEN 568.00
DEN 874.56

Залиха


Нов Лаптоп, AC Адаптер за Полнач Понуда За SONY SVS1511 CFXB VGN-CR506 E/J VGN-CR510 E/П VGN-CR520 E/П PCG-971 M 19.5 V 4.7 А 90 W
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 19.5 V / 4.7 А
-Конектор Големина : 6.5мм х 4.4 mm
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Нов Лаптоп, AC Адаптер за Полнач Понуда За SONY SVS1511 CFXB VGN-CR506 E/J VGN-CR510 E/П VGN-CR520 E/П PCG-971 M 19.5 V 4.7 А 90 W
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
https : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1957296_32738067666.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
DBJBA
Излезна Струја:
4.7 А
Излезниот Напон:
19.5 V
Компатибилен Бренд:
За sony
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За Sony Адаптер
Пакет:
Yes
Приклучок Тип:
како Слика
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
6.5 mm*4.4 mm
is_customized:
Yes
Излез:
19.5 v 4.7 а
гаранција:
3 Години

Поврзани производи