Нов лаптоп, cpu вентилатор со heatsink за Lenovo IdeaPad Y500 AT003002SS0 MG60120V1-C230-S99
Ново

Нов лаптоп, cpu вентилатор со heatsink за Lenovo IdeaPad Y500 AT003002SS0 MG60120V1-C230-S99

DEN 1248.00

Залиха


САД
epacket
7-15 Ден
РУС
epacket
15-20 Ден
Други земји
Кина пост регистрирани воздух mail
15-60 Ден
Ние сме професионален лаптоп додатоци агент.
И ние имаме добри односи со оригинална фабрика која произведува лаптоп додатоци во ВЕНТИЛАТОРОТ за ЛАДЕЊЕ.КАБЕЛ.ТАСТАТУРА.SPEDKER поле.Обезбедување на високо-квалитетни производи, добра услуга, и ниска цена за корисниците се наша цел.Така ние и ветуваме на квалитетот на сите производи во рок од 180 дена.
Во меѓувреме, ние поддршка express, EMS,DHL, TNT, Aramex

Декларираните карактеристики

Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
за леново Y500 Y500A Y500N-ISE Y510P
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Процесор

Поврзани производи