НОВ Лаптоп Дното Вратата Покритие за Dell Alienware 17 R4 Вратата Случај Лаптоп Г Школка 0D81K5 D81K5 Сива
Ново

НОВ Лаптоп Дното Вратата Покритие за Dell Alienware 17 R4 Вратата Случај Лаптоп Г Школка 0D81K5 D81K5 Сива

DEN 3191.00
DEN 3359.04

Залиха


Име На Производ :
Долниот База Покрие
ДП/N : 0 D81 K5 D81 K5
Боја : Сива
Компатибилен Со за Dell Alienware 17 R4 Совети
Лаптоп делови обично треба професионално знаење да се справи. Како експерт, ќе може да проверите Дел Број(PN) или Производство Дел Број(MPN) кога ќе ги нарачате.
Меѓутоа, ако не сте сигурни за делот што треба, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Разговор во Живо или да ни испратите Порака, ќе ни биде мило да ви помогнеме.
Превозот и Испорака
Оваа ставка ќе биде предаден во 3 работни дена. Зависи од видот на превозот метод можете да изберете, овој објект ќе ви бидат доставени во рок од 90 дена.
Ве молиме не го потпише пакет ако тоа е очигледно tampered или оштетени. Ве молиме контактирајте со нас како е можно поскоро ако ова се случило. Ние ќе ви помогне за датотека пакет штета тврдат дека за да се намали сте ја изгубиле.
Даноци и Давачки
Цената што ја цитираше не вклучуваат увозни давачки, даноци на земјата на дестинација/држави или област. Купувачот ќе има обврска да плаќаат тие давачки, даноци или ракувањето со обвиненија.
Ние ќе брод вашата цел на најдобар начин да ви помогне да се избегне даноци и давачки по код. Но, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере не сите даноци или давачки може да биде поштеден.
Се враќа
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Гаранција & Одржување
Овој објект го носи 30 дена Ware Sphere Меѓународна Гаранција . Купувачот е одговорен за враќање такси превозот за гаранција предмети. (Делумно враќање може да бидат прифатени на купувачите ќе)

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
17 R4
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Waresphere
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Пакет:
No
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
17 R4
Материјал:
дното
Гаранција:
90 дена
Состојба:
Нови
боја:
сива
ДП/N:
0D81K5 D81K5

Поврзани производи