НОВ Лаптоп, ЛЦД, ЛЕД LVDS Видео Flex Кабел за Леново G450 Екран Видео КАБЕЛ DC02000R910
Ново

НОВ Лаптоп, ЛЦД, ЛЕД LVDS Видео Flex Кабел за Леново G450 Екран Видео КАБЕЛ DC02000R910

DEN 320.64

Залиха


Име На Производ :
LCD Кабел
Дел Број :
DC02000 R910
Состојба :
Нови
Компатибилни Модели : за Леново G450

Декларираните карактеристики

Должина на кабел:
лаптоп кабел
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
TianWeng
Број На Модел На:
G450
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Гаранција:
60 дена
Состојба:
Нови
Дел Број:
DC02000R910
Тип:
Аудио И Видео

Поврзани производи