Нов Лаптоп Зглоб За DELL Inspiron 14V N4030 N4020 M4010 Лаптоп Лево + правото LCD Шарки Замена
Ново

Нов Лаптоп Зглоб За DELL Inspiron 14V N4030 N4020 M4010 Лаптоп Лево + правото LCD Шарки Замена

DEN 396.00
DEN 482.40

Залиха

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи време на испорака за вас.Ако по 70 дена (Бразил/Чиле/Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши заедно со reshipping за слободни или целосно враќање на средствата.
Ако објектот е дефектен, или испратен погрешен ќе може да ја врати стварта во рок од 14 дена за замена или целосно враќање на средствата. Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое време : )
Нашата цел е вашиот 100% задоволство! PLS НЕ ни остави лош повратни информации, или да се отвори случај пред да контактирате со нас.Тип : Замена
Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)
Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,
но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !
1.ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и
Било какви прашања или проблеми само се чувствуваат слободни да контакт.
Сите пораки ќе бидат одговорени побрзо во рок од 24 часа,не грижете се!
Нашите работно време :
9 : 00 часот наутро-22 : 00 часот од недела до петок (Кинески Време)
(Се исклучи работат во сабота и празници)
Ние го прифатат плаќање од страна на ЗАЧУВАМ само
Поврзани Производи
. Бесплатни Продавачот за Испорака Метод не е trackable, бидејќи на следење на број ќе се зголеми вашиот превозот цена , додека Другите превозот начин е trackable.
Објектот Спецификација :
Лаптоп со LCD Зглоб За DELL Inspiron 14 V N4030 N4020 M4010
1. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.Нема Спор ве Молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи и среќни се справи. Тоа ќе бидат високо ценети ако го стори тоа.Верзија : LCD Зглоб
2.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
lcd шарки
Бренд Име:
MLLSE
Компатибилен Бренд:
за Dell
Број На Модел На:
N/A
боја:
Како слика покажува
Тип:
Замена
Гаранција:
180 дена
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
CN;GUA
Модел:
N4030 N4020 M4010
QC:
тестирани еден по еден

Поврзани производи