Нов Случај за Huawei Чест 5X Случај Силикони Мека TPU Случај Сликарство Покрие Заштита на Мобилен Телефон Торба Случаи Покритие за huawei чест 5X
Ново

Нов Случај за Huawei Чест 5X Случај Силикони Мека TPU Случај Сликарство Покрие Заштита на Мобилен Телефон Торба

DEN 45.00
DEN 47.52

Залиха


Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.Овие се купувачите одговорност. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Нов Случај за Huawei Чест 5 X Случај Силикони Мека TPU Случај Сликарство Покрие Заштита на Мобилен Телефон Торба Случаи Покритие за huawei чест 5 X
Повеќе предмети ќе може да се допаѓа :
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Квалитет на производи со најниската можна цена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Или не, ве Молам, точно пред исплата. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
KENHONER
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
5.5 inch
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
За Huawei Чест 5X
Материјал:
TPU

Поврзани производи