Нов Тенок V деколте, Жените Летен Фустан 2018 Кралска Сина Секојдневен се Облекуваат Жените Макси Фустани Плус Големина Женска Облека Облека Femme L-30
Ново

Нов Тенок V деколте, Жените Летен Фустан 2018 Кралска Сина Секојдневен се Облекуваат Жените Макси Фустани Плус

DEN 1394.88

Залиха


Големина на Рамо(cm) Биста(cm) Половината(cm) Должина(cm) Должина на Ракав(cm) - - - - - S 34 82 - 120 - М 35 86 - 122 - L 36 90 - 124 - XL 37 94 - 126 -
XXL 38 98 - 128 -
XXXL 39 102 - 130 - - - - - - -
Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите,
ве молиме овозможи 2-4 см разлики поради прирачник за мерење,ви благодариме.
Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект
може да се разликува малку од под сликите. Ви благодариме за вашето разбирање.
Забелешки :
Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 2-4cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Деколте:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
А-Линија
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Стил:
Повик
Сезоната:
Лето
Материјал:
Полиестер,Lanon
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
1
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
MVJT DAIR
Декорација:
Appliques
Половината:
Природни

Поврзани производи