НОВ ТИП на универзалната експлодирам Вентил BOV Дизел Депонија Вентил депонија вентил дизел
Ново

НОВ ТИП на универзалната експлодирам Вентил BOV Дизел Депонија Вентил депонија вентил дизел

DEN 552.00

Залиха

НОВ ТИП експлодирам Вентил BOV Дизел Депонија Вентил Опис 100% сосема нов, Никогаш не се обиделе или инсталирани "Направен од Висок Квалитет Палка Алуминиум во Црна /Сребрена/Сина боја" Пакетот доаѓа со сите тешко производи и црева Големи Вентил за зголемување на протокот на воздух Прилагодливи Пролет, Држете се До 1200 HP Или 25 PSI На Поттик, Лесно се прилагодува за да се спречи предвремената зголеми истекување & компресор пренапони Инсталација Настава не е Вклучена Боја : Црна/ Сребрена/ Сино Апликации : Универзална одговара на сите турбо мотор Содржина : 1x дизел депонија вентил

Декларираните карактеристики

боја:
Сребрени, Сини, Црни
Бренд Име:
PERRIN
Име На Модел:
00
Објектот Ширина:
00inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Висина:
00inch
Година:
00
Специјални Функции:
експлодирам вентил
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Тип На Објект:
Вентил Воз
Објектот Должина:
00inch
Зафатнина:
00
Објектот Дијаметар:
00inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Нема. на Цилиндри:
Универзална

Поврзани производи