Нов Висок квалитет на 68-Инчен Делта Змејот, Добра Летање Со Низа и да се Справи,
Ново

Нов Висок квалитет на 68-Инчен Делта Змејот, Добра Летање Со Низа и да се Справи,

DEN 719.52

Залиха


Од змејот град на светот-Weifang
Доаѓа со 30m летање линија и да се справи
Fiberglass Рамка, Трајни полиестер платно
68-инчен широк
Лесно да се лета во 6 до 18 mph правец

Декларираните карактеристики

Предупредување:
Не летаат во бура
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 6 години,> 8 години
Бренд Име:
HENGDA ЗМЕЈОТ
Материјал:
Полиестер
Kites Додаток Тип:
Змејот Се Справи & Линија
Тип На Објект:
Еден
Обликот:
триаголник
Број На Модел На:
2016092201

Поврзани производи