Нова Аниме Saiki Kusuo не Psi Nan Мажи Жени Cosplay Костими Kusuo Saiki Cosplay Облека Јакна Кошули Панталони Cosplay Сет
Ново

Нова Аниме Saiki Kusuo не Psi Nan Мажи Жени Cosplay Костими Kusuo Saiki Cosplay Облека Јакна Кошули Панталони

DEN 3294.00
DEN 4512.00

Залиха

Нова Аниме Saiki Kusuo не Psi Nan Мажи Жени Cosplay Костими Kusuo Saiki Cosplay Облека Јакна Кошули Панталони Cosplay Сет
Ве молиме да ни кажете кои) на овој грб внатре ткаенина боја сакате,жолта или зелена,ако не да ни кажете ја бојата,ние ќе брод зелена стил за вас.
Напомена : Драг пријател,Ако сакате нарачана со овој костим,ве Молиме кажете ни ја вашата висина,биста,половината,колковите и рамо правилно.Оставете порака ако не го имаат на вашата големина, Ние ќе нарачана на големината која ќе се избере,и нарачана овој костим треба 7-10days,ви Благодариме за вашата поддршка.Нарачана=Нема Екстра Пари,Освен неколку производи,ние ги направи белешка во деталите.
Драг пријател,ако вашата големина е посебна,ве молиме оставете ги вашите measurments : Биста,Половината,Колковите и Висина во цел белешки кога ќе ги нарачате на предмети,ние ќе го избере правилната големина за вас или custum објектот со твоите measurments,ви Благодарам!!!

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
Saiki Kusuo не Psi
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Бренд Име:
PUOEWJN
Компоненти:
Маица
Знаци:
Kusuo Saiki

Поврзани производи