Нова Мода Долги Обетки Претерани Темперамент Акрилик Цвеќиња Лист Долго Tassel Обетки За Девојки
Ново

Нова Мода Долги Обетки Претерани Темперамент Акрилик Цвеќиња Лист Долго Tassel Обетки За Девојки

DEN 26.00
DEN 32.64

Залиха


Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Ние сме во моментов се специјализирани во женска и Дете е Мода.
За Нас
По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (Кина ЕМС веб-страница). Ве молиме дозволено 1-3мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Ние брод понеделник - сабота со исклучок на празници. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
zheFanku
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Број На Модел На:
KGJTBDOSVT4352
is_customized:
No
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи