Нова Мода Мека Единствена Есен Зима Топол Дом Памук Кадифен Влечки Жените Затворен Кат Рамни Чевли Девојки Подарок Цртан Филм Чевли
Ново

Нова Мода Мека Единствена Есен Зима Топол Дом Памук Кадифен Влечки Жените Затворен Кат Рамни Чевли Девојки

DEN 641.00
DEN 791.04

Залиха


Нова Мода Мека Единствена Есен Зима Топол Дом Памук Кадифен Влечки Жените Затворен Кат Рамни Чевли Девојки Подарок Цртан Филм Чевли

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
vanvessel
Сезоната:
Зима
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Кадифен
Применливи место:
Внатрешна
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
Ткаенини
Чевли Тип:
Основни
Број На Модел На:
FW012
Моден Елемент:
Faux Крзно

Поврзани производи