Нова мода на жените накит.925 чиста сребрен ѓердан, сјајна едноставна еден циркон приврзоци испрати девојка роденденски подарок.
Ново

Нова мода на жените накит.925 чиста сребрен ѓердан, сјајна едноставна еден циркон приврзоци испрати девојка

DEN 959.00
DEN 1128.00

Залиха


Декларираните карактеристики

Должина:
41cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
6x6mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Dankadi
Број На Модел На:
SN200130
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No

Поврзани производи