Нова мода од не ' рѓосувачки челик вино стакло пехари висока 14*6.5 см 170ml Светлина цртање
Ново

Нова мода од не ' рѓосувачки челик вино стакло пехари висока 14*6.5 см 170ml Светлина цртање

DEN 336.00
DEN 360.96

Залиха

Новиот бренд нерѓосувачки челик вино стакло пехари висока 14*6.5 см Светлина цртање
ПРЕДМЕТ : Нерѓосувачки челик вино goblet
БОЈА : не ' Рѓосувачки челик боја
МАТЕРИЈАЛ : Нерѓосувачки челик
ГОЛЕМИНА : 14*6.5*6cm
Wight : 140g
ЈАЧИНА НА ЗВУК : 170 ML
ПАКЕТ : 1pcs нерѓосувачки челик вино стакло пехари
Цел Известување За Испорака : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник. 2.Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка. 3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. 4.Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges. Гаранција : 1.Сите предмети има 1 година гаранција.Ако вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет,погодност за целта или одговара на описот. Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени. 2.За погрешно-испраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат сите на вашата исплата. 3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
АВТОРА ПРОДОЛЖУВА ДА РАБОТИ YUE
Материјал:
Метал
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
YH464
Тип:
Бар Поставува
SKU:
YH464

Поврзани производи