нова мода Сон Пеперутка тока жените пумпи секси посочи пети свадба партија ноќен клуб високи потпетици сандали чевли жена
Ново

нова мода Сон Пеперутка тока жените пумпи секси посочи пети свадба партија ноќен клуб високи потпетици сандали

DEN 1002.00
DEN 1002.24

Залиха


Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Бренд Име:
Љубов Myun
Пумпа Тип:
Slingbacks
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Office & Кариера
Затворање Тип:
Тока Рака
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
ЕВА
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
6
Стил:
Новина
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Плитки
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи

Поврзани производи