Нова Тастатура НАС англиски Верзија за Dell Inspiron 14-3000 Серија 3441 3442 3443 Лаптоп Не-Осветлување Со Црна Рамка
Ново

Нова Тастатура НАС англиски Верзија за Dell Inspiron 14-3000 Серија 3441 3442 3443 Лаптоп Не-Осветлување Со

DEN 637.92

Залиха


Важно :
Ве молиме проверете т тој стоки лицето на поштарот,доколку стоката се проблем, да одбие да ја прифати.Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.
Замени погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 15-30 дена(за 40days) на други земји.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 13-25 работни дена(за 35days.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја ПОНУДАТА! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ,ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас,и ние ќе го провериме тоа за вас. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход.Ќе бидете известени откако пратката е направен.и контактирајте со нас.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само.

Декларираните карактеристики

Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
За 14-3000 Серија 3441 3442 3443
Компатибилен Бренд:
DELL
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket

Поврзани производи