Нова Тастатура RU руската Верзија за Dell Vostro V3360D-1908 V3360D-1308 V3360D-1608 V3360 V3360D-1508 Лаптоп со Рамка
Ново

Нова Тастатура RU руската Верзија за Dell Vostro V3360D-1908 V3360D-1308 V3360D-1608 V3360 V3360D-1508 Лаптоп

DEN 729.12

Залиха


Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.
Замени погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме
1. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.и контактирајте со нас. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход.
Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.
Важно :
Ве молиме проверете т тој стоки лицето на поштарот,доколку стоката се проблем, да одбие да ја прифати.Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2.Ќе бидете известени откако пратката е направен.ви благодариме. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 13-25 работни дена(за 35days.

Декларираните карактеристики

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
За V3360D-1908 V3360D-1308 V3360D-1608 V3360 V3360D-1508
Компатибилен Бренд:
DELL
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket

Поврзани производи