Нова Тастатура RU руската Верзија за Dell Inspiron 14-5000 Серија 5447 5448 5458 Лаптоп Не-Осветлување Со Црна Рамка
Ново

Нова Тастатура RU руската Верзија за Dell Inspiron 14-5000 Серија 5447 5448 5458 Лаптоп Не-Осветлување Со Црна

DEN 652.32

Залиха

и контактирајте со нас.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.Ќе бидете известени откако пратката е направен.
Важно :
Ве молиме проверете т тој стоки лицето на поштарот,доколку стоката се проблем, да одбие да ја прифати. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход.
Замени погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме
1.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 15-30 дена(за 40days) на други земји. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.
Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја ПОНУДАТА! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ,ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас,и ние ќе го провериме тоа за вас.
Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 13-25 работни дена(за 35days.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Компатибилен Со :
Нова Тастатура RU руската Верзија за Dell Inspiron 14-5000 Серија 5447 5448 5458 Лаптоп Не-Осветлување Со Црна Рамка
Распоред : RU руски
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.

Декларираните карактеристики

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
За 14-5000 Серија 5447 5448 5458
Компатибилен Бренд:
DELL
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket

Поврзани производи