Новата Црна Калено Пластични Мотоцикл Задните Опашка Дел Качулка Обтекател Покритие За Јамаха FZ6N FZ6S FZ 6N 6S FZ-6N FZ-6S
Ново

Новата Црна Калено Пластични Мотоцикл Задните Опашка Дел Качулка Обтекател Покритие За Јамаха FZ6N FZ6S FZ

DEN 7515.36

Залиха

Опис : Состојба : Сосема нов Објект име : Задните Опашка Обтекател Качулка Тежина : 1.
Дали треба да се плати царинските давачки?
ние не плаќаат никакви на плаќање на Данок .Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации .Ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации можеби ќе треба andwill обидете се нашите најдобри за решавање на проблемите . Повратни информации на Клиентите е секогаш БР.
Политика За Испорака
Ние брод на светот, освен APO / FPO
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната , стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена .Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со thelogistic компанијата да се врати цената на штета или загуба.ако објектите се штета или загуба кога своите врати, вие ќе бидете одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Царинските давачки кои се наплаќаат од страна на земјите-увознички .
Ако сè уште не се сигурни за тоа, може да се разгледа консалтинг техничар пред да нарачате за да бидете сигурни на вклопуваат .2 кг Боја : Црна Материјал Тип : Висок Квалитет Калено Пластични Големина : Прикажува како слика за Тоа е лесен, има висока цврстина, висока цврстина, висока затегнувачка цврстина, висока обичен степен, висока температура отпор и најдобар сјај; Fitment : ве Молиме проверете ја големината ќе одговара за вашиот мотор пред купување, ви благодариме За ЈАМАХА FZ6 N FZ6 S Пакет се Вклучени : 1 x Задните Опашка Обтекател Качулка (Завртки не се вклучени)
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Дали оваа точка одговара за мојот Мотоцикл / Автомобил?
Ние ќе листа на правото модели во опис на производот пред купување, ве молиме потврдете Додатоци се одговара за вашиот Мотор .ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и Задоволство .
Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Должина:
40.5cm
Објектот Ширина:
29cm
Име На Модел:
FZ6N FZ6S
Материјал Тип:
Калено Пластика
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Висина:
13.5cm
Објектот Тежина:
1.5kg
Бренд Име:
Crystearth
itme тип:
Задните Опашка Обтекател Качулка
боја:
Црна

Поврзани производи