Новата Тренди Ѓердан Поставите Мажите Накит Трговија На Големо Печат Златна Боја Полжав Синџир Ѓердан Хривнија Африкански Накит Сетови
Ново

Новата Тренди Ѓердан Поставите Мажите Накит Трговија На Големо Печат Златна Боја Полжав Синџир Ѓердан Хривнија

DEN 240.00
DEN 369.12

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Стил:
Тренди
Бренд Име:
LUXUKISSKIDS
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ѓердан хривнија сет
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 ѓердан,1 хривнија
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
како слики
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Поврзани производи