Нови 14*14mm Шарени corss монистра Природни Камења Лабава Монистра За Ѓердан Хривнија Шарм DIY Накит Одлуки 25 КОМПЈУТЕРИ
Ново

Нови 14*14mm Шарени corss монистра Природни Камења Лабава Монистра За Ѓердан Хривнија Шарм DIY Накит Одлуки

DEN 34.56

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
15822
Материјал:
Камен
Бренд Име:
GHRQX
Објектот Тежина:
50g
Објектот Форма:
corss

Поврзани производи