Нови 1Pair Секојдневно Палецот Valgus Корекција Уред Пети Сепаратор Пети се Преклопуваат Ортопедски Коска Палецот Orthotics Протези на Нозете Нега
Ново

Нови 1Pair Секојдневно Палецот Valgus Корекција Уред Пети Сепаратор Пети се Преклопуваат Ортопедски Коска Палецот

DEN 181.00
DEN 191.04

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип:
Ортопедски Материјали
Материјал:
Силикони
Големина:
One size
Број На Модел На:
ES004
Тип На Објект:
Нога Нега Алатка

Поврзани производи