Нови 1pcs Риболов Lanyards Пловењето Multicolor Јажиња Кајак Кампување Безбедна Клешти Усна Костец се Справи со Риба Алатки Риболов Додаток
Ново

Нови 1pcs Риболов Lanyards Пловењето Multicolor Јажиња Кајак Кампување Безбедна Клешти Усна Костец се Справи

DEN 40.00
DEN 45.60

Залиха

Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, какви 's цената на големо? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! >>Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш. Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите " Продавница Листа ". Имајте пријатен шопинг време! Нови 1pcs Риболов Lanyards Пловењето Multicolor Јажиња Кајак Кампување Безбедна Клешти Усна Костец се Справи со Риба Алатки Риболов Додаток Пакет се вклучуваат : 1 x pc Јаже ( боја по случаен, не прифаќаме боја избор. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние'll прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Ве молиме имајте во предвид та т купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Ние ќе не вратат шип нг трошоци за одбиени пратки. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Материјал:
влакна
Големина:
show as picture
Тип:
Риба Зафат

Поврзани производи