Нови 2018 Зимски Бебе Пингвин Romper Дебел Памук Нога Маска Комбинезон Облека Бебе Деца Отворено Се Игра Спорт Качување Облека
Ново

Нови 2018 Зимски Бебе Пингвин Romper Дебел Памук Нога Маска Комбинезон Облека Бебе Деца Отворено Се Игра Спорт

DEN 1523.00
DEN 2239.68

Залиха


Нови 2018 Зимски Бебе Пингвин Romper Дебел Памук Нога Маска Комбинезон Облека Бебе Деца Отворено Се Игра Спорт Качување Облека
Опис : Моден дизајн,100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Памук Боја : Црвена, Плава,Беж Пакет се вклучени : 1 x romper
Ако не сте задоволни со предмети што ќе примените, ве молиме контактирајте со нас, наместо да се отвори спорот. Ви благодариме Боите на производите може да биде малку различен од вистински бои, бидејќи на различни екрани и светлина.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детални ratingof вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние will100% slove било проблем за вас.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Бренд Име:
longqibao
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук,Микрофибер
Затворање Тип:
Патент
Материјал Состав:
Памук,Микрофибер
Број На Модел На:
Rompers 10
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Животните

Поврзани производи