НОВИ 30ММ Моќ Џет Carburetor Хидрати заменете PWK Keihin ОКО 30 Нечистотија Велосипед АТВ carby carburettor
Ново

НОВИ 30ММ Моќ Џет Carburetor Хидрати заменете PWK Keihin ОКО 30 Нечистотија Велосипед АТВ carby carburettor

DEN 1439.52

Залиха


Карактеристики : -100% Сосема Нов -ОЕМ Производ, Многу Добар Квалитет -Професионална Инсталација Препорачува -Лесно Да се Инсталира Спецификација : -Боја : Како Слики-Материјал : Алуминиум-Други Големина Опција : (30мм И 34mm,Контактирајте со Нас Ако Треба) -Цената е за 1 Carburetor -ќе го добиете токму како слика. Fitment : -Супер Performance OKO PWK Моќ Џет Carburetor ХИДРАТИ ТРКАЧКИ ДЕЛОВИ на УНИВЕРЗАЛ за Мотоцикли, Скутери,dirt bike, АТВ -Универзална Тркачки Делови за Скутер,АТВ,Мотоцикл И Нечистотија Велосипед

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
SherryBerg
Земја/Регион на Производство:
Хонгконг
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Легура
Осветленост Дел Број:
не се применува
Другиот Дел Број:
не се применува
Производителот Дел Број:
не се применува
Специјални Функции:
Carburetor
Објектот Тежина:
0.5

Поврзани производи