Нови 5D DIY Дијамант Сликарство зголеми цвет Везови Полн Плоштад Дијамантски Крст Бод Кристал Мозаик Сликарство Дома Декор Подарок
Ново

Нови 5D DIY Дијамант Сликарство зголеми цвет Везови Полн Плоштад Дијамантски Крст Бод Кристал Мозаик Сликарство

DEN 242.00
DEN 302.40

Залиха

Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Време на испорака : За 7-15 дена. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Декларираните карактеристики

Големина:
20x30cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
според фото

Поврзани производи