Нови 680W овча волна clipper Електрични Овци / Кози Shearing Clipper Shears +1 сет 13 директно заби нож + чешел
Ново

Нови 680W овча волна clipper Електрични Овци / Кози Shearing Clipper Shears +1 сет 13 директно заби нож + чешел

DEN 3359.52

Залиха


680 W Супер Тешки Овци Clipper Shearing Волна Shears Pro Комплет
1 сет на Права 13 T Заб Ножот веќе инсталирани
Вашата Сите-во-едно Решение
Тешки Овци Clipper
Компатибилен со Heiniger, Oster , Смолкнување Магија и GTS ножеви.
CE Одобрување!
Опис :
1) Влез : Два модели по желба.
A : 110~130v
Б : 220~240v
Ние ќе испрати правилниот приклучок и напонот според вашата поштенска адреса регистриран на aliexpress.
Ако имате било какви други испитувања, ве молиме ни e-mail и со нашите потврда.
2) Моќност : 680 W
3) Сечилото ширина : 76mm
4)Кабел должина : 50cm
5) Бруто тежина : 4.5 килограми
Сетот доаѓа спакувана заврши во случајот со :
1 клипинг машина со клипинг ножеви (Директно Заби Нож инсталирани)
1 чистење со четка
1 транспорт и складирање случај
Резервни јаглерод четки
Answer : ___________________________ NOTE : Нафта ќе се излее за испорака бараат, масло кутија ќе се сеуште испраќаат заедно. имаме Напон 110 V-220 V ве молиме забелешки сакате. и Ние имаме црна и црвена рачка, ве молиме ги споделите со нас она што боја ви треба.Ако немате посебно барање од бојата,ние ќе ви испратиме боја по случаен избор
Функцијата Опис :
1) Сечилото притисок прилагодување со retable копчето, супер тивко и ниски вибрации.
2) Зајакната најлон тело, со Голема брзина, погоден за секојдневна клипинг, моќен мотор
3) се Излади на температура кога се долго време на операцијата, Лесно да се постигне животно.
4) Една целина поставени во алатка случај. Голема брзина, погоден за секојдневна клипинг;
5) Трајни производи за долго време работи, погоден за овци,
6) Многу Корисна мала големина
7) CE одобрено

Декларираните карактеристики

Материјал:
Легура
Свитлива:
No
Број На Модел На:
680W
Обликот:
Стандард
DIY Материјали:
Електрични
Сечилото Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
Yes
Бренд Име:
xcan
Најчестиот Вид:
Електрични Овци Clipper
Примена:
Shearing
Специјален Тип:
овци машина
Рачка Материјал:
Челик
Функција:
Секојдневно клипинг моќен мотор
Име:
Електрични Shearing Clipper
функцијата 2:
Фарма Shears
Функција 3:
Овци Clipper Комплет

Поврзани производи