Нови Чување на Носителите на Тај рек Ротирачки Кука Има 18 Врски Ленти Шалови Закачалка стојат Пластични Бања Gancho де almacenamiento
Ново

Нови Чување на Носителите на Тај рек Ротирачки Кука Има 18 Врски Ленти Шалови Закачалка стојат Пластични Бања

DEN 92.00
DEN 156.00

Залиха

8*15cm
Забелешки :
1.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме. (GMT+8) од понеделник до сабота .
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.
Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.
Ние само брод да се потврди цел адреси. да 18 : 00часот.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).Чување на Носителите на Тај рек Ротирачки Кука Има 18 Врски Ленти Шалови Закачалка стојат Пластични Бања Gancho де almacenamiento Опис на Производот
100% Сосема Нов
Материјал : Пластика
Големина : 13.
Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ве молиме овозможи 1-2cm (0. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Но треба плати дополнителни превозот надомест.

Декларираните карактеристики

Употреба:
облека
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ПВЦ
Функција:
Порибено
Број На Модел На:
Други
Тип:
Куки & Шини
Тип:
Чување На Носителите & Полици
A:
Кука bagagli
B:
Капчиња де stockage
C:
Складирање кука

Поврзани производи