Нови Доаѓањето на Жените Секојдневен Pullovers Мода Блузи Круг Вратот Долг Ракав Цврст Дупка Исече Sweatshirt Sudaderas Mujer година
Ново

Нови Доаѓањето на Жените Секојдневен Pullovers Мода Блузи Круг Вратот Долг Ракав Цврст Дупка Исече Sweatshirt

DEN 468.00
DEN 623.52

Залиха


2017 Нови есенски Женска Секојдневен Долг Ракав Сечење на Врвот Качулка Sweatshirt Скокач Pullover блуза дама на причинско-женска облека
S Биста 97cm должина 40cm ракав 66cm
М Биста 101cm должина 41cm ракав 67cm
L Биста 105cm должина 42cm ракав 68c
XL Биста 109cm должина 43cm ракав 69cm
Pease овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење,благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
исечете sweatshirt
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Облека Должина:
Краток
Декорација:
дупка
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
OMSJ
Sleeve Стил:
Редовни
женска суичери дуксери :
Sudaderas Mujer 2017
sweatshirt жените 2017:
жените пролет sweatshirt
божиќ суичери:
божиќ облека жена
женска дуксери pullover:
жените секојдневен суичери
сечење на врвот sweatshirt:
моден качулка 2017 жени
маскирани долг ракав жени:
hoody жена
дуксери жените кореја:
сечење на врвот sweatshirt

Поврзани производи