Нови Егзотични Природни Ammonite Conch Школка Pendant Мушка Исклучителна Мода рачно изработени Браун Полжав Pendant За Ѓердан Мажи Жени 1Pcs
Ново

Нови Егзотични Природни Ammonite Conch Школка Pendant Мушка Исклучителна Мода рачно изработени Браун Полжав

DEN 321.60

Залиха


Нови Егзотични Природни Ammonite Conch Школка Pendant Мушка Исклучителна Мода рачно изработени Браун Полжав Pendant За Ѓердан Мажи Жени 1 Pcs
Опис :
Големина : варира од 35mm да 50mm
Материјал : Природни Ammonite
Процес : Рака Занает
Повод : Божиќ подарок,денот на Вљубените Подароци,Најдобар пријател Подарок
Пакет : 1 парче Ammonite Conch Школка Pendant /opp вреќа
Внимание : приврзоци се направени од природни камења, па затоа е тешко да се чува во фиксен боја и модел.Така, приврзоци се дојде во слични бои&слобода форма. ве молиме љубезно ве молиме да се разбере пред цел.ви благодариме

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
No
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
druzy
Број На Модел На:
JWWJPWW0100
Функција:
Природни
Обликотшема:
Школка
боја:
Браун
Големина:
варира од 20мм до 50мм
Обликот:
conch школка pendant
квалитет:
добар квалитет накит
Камен:
природни ammonite
камен бои:
Кафена и Бела
Акции:
на располагање
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пакет:
1pc природни ammonite conch школка pendant монистра /opp вреќа

Поврзани производи