Нови и оригинални AT11EN Autonics
Ново

Нови и оригинални AT11EN Autonics

DEN 960.00

Залиха


OMRON и AUTONICS, ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи. Може да изберете разни излез на владата : 6 видови на оперативен режим На напојување напонот; 100-240 VAC 50/60 Hz/24 V-240 VDC Предмет : 16 видови на време (0.Избегнувајте да предизвика непотребни загуби.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа.05 дик 100hour) На front panel лесно може да поставите акција mode и временски опсег LED укажуваат на излез државата
Дел производ цени и акциите на промената, не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме, ви благодарам.
DIN W48×H48mm,Симулирани мултифункционален тајмер Модел контрола мултифункционален тајмер ATN серија, временски опсег (0.
Наплата & Замена
1. Прекинувачот за светло главно вклучува : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE. Повеќе производи, ве молиме да кликнете :
. Топло прашува : 1.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година.
САЛАДИН, главно, вклучуваат : Omron, LS(LG) и ДЕЛТА. Вграден-во излезната состојба на LED светла, лесно да се потврди излез движење.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.100% Нови и оригинални AT11 EN Autonics ТАЈМЕР 100-240 VAC /24-240 VDC
ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА. Било додатоци пред да го замени, ве молиме тест прв,а потоа го инсталирате. BUSSMANN Осигурач IGBT МОДУЛ . Ако треба, ве молиме контактирајте со нас. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена.05 ~ 100 часа) Широк опсег на напон : 100-240 VAC 50/60 Hz / 24-240 VDC опција,24 VAC 50/60 Hz / 24 VDC опција, 12 VDC Зголемување на корисникот избор.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни. Со 6 видови на производство режими и 16 видови на временска скала, остварување на оптимална времето функција.

Декларираните карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
AT11EN

Поврзани производи