Нови Квалификувани Складирање кутија за Чување Кутија Носителот Сад Апчиња Накит Помине Уметност Совети 15 Мрежи Levert Dropship dig6927
Ново

Нови Квалификувани Складирање кутија за Чување Кутија Носителот Сад Апчиња Накит Помине Уметност Совети 15

DEN 65.00
DEN 74.88

Залиха


Чување Кутија Носителот Сад Апчиња Накит Помине Уметност Совети 15 Мрежи
Опис :
Сосема нов и висок квалитет
Компактен дизајн, преносни и удобен за употреба
Мала големина, широка употреба
Овој мал складирање кутија е совршен за чување на обетки, прстени, монистра, таблети, дрога, лекови и други мини стока
Димензија : 17.5 x 10 х 2 cm
Тежина : 65 g
Материјал : pla stic
Пакет се вклучени :
1 x Чување

Декларираните карактеристики

боја:
Бела
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Производот:
Облека Организатор
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Техника:
Сјајни
Број На Модел На:
Кутија
Оптоварување:
120 kg
Употреба:
Дребулии
Бренд Име:
HAICAR
Решетки Количина:
15Lattice
Капацитет:
15Lattice
Спецификација:
17.5 x 10 x 2 cm

Поврзани производи