Нови Mascotas Perros Јаки За Кучиња Led Батерија Usb Прилагодливи Трепка Ноќ Кучето Јака Пластични Цврст Врат
Ново

Нови Mascotas Perros Јаки За Кучиња Led Батерија Usb Прилагодливи Трепка Ноќ Кучето Јака Пластични Цврст Врат

DEN 177.00
DEN 227.04

Залиха


LED Куче Јака Батерија USB - Прилагодлив Трепка Безбедност Во Ноќта Одговара на Сите домашни Миленичиња
100% Сосема нов и висок квалитет!
Стил : Батерија USB Led Куче Јака
Бои : Црвена, Жолта, Сина, Зелена, Бела , Портокалова
Материјал : Гума
Одговара на Вратот : 70cm или помалку (Може да се намали)
Пакетот Вклучува :
1 X Led Блиц Јака
1 X USB Кабел
Карактеристики :
1. Користи висок квалитет модерната LED светла кои светат светло - Една од најефикасните висока видливост куче безбедност јаки достапни.
2. Една големина одговара на сите! - Јака мерки 70cm - Може да се намали за било должината користење ножици за да одговара на вашите миленичиња! Совршено се вклопуваат!
3. 3 Light Settings - Бавно флеш, брз флеш & стабилна сјај - Лесно им помогнам на копчето!
4. Полнење преку Micro USB - Може да се полни преку Телефон Полначи, Лаптопи, компјутери, Таблети, Паметни ТВ Мрежа USB Напојување Адаптери - Micro USB кабелот вклучен.
5. Нема повеќе да трошат пари на батерии, помалку отпад, еко-пријателски и многу подобра вредност за пари од батеријата напојува верзии на овој производ.
6. Водоотпорна - добар за сите услови, Прилагодлив & Удобен за вашето куче.
7. Безбедноста на Прво место - те Прави & вашето куче повеќе видливи во текот на ноќта и во услови на слаба светлина!

Декларираните карактеристики

Големина:
general
Бренд Име:
TAILUP
Тип:
Јаки
Јака Тип:
Глава Јаки
Шема:
Цврста
Материјал:
Пластични
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Светла
Тип:
Кучиња

Поврзани производи