Нови Минималистички Панк Школка Мир Spider Скелет Череп Пиштол Краток Clavicle Синџир Pendant Ѓердан за Жените Накит Изјава Подарок
Ново

Нови Минималистички Панк Школка Мир Spider Скелет Череп Пиштол Краток Clavicle Синџир Pendant Ѓердан за Жените

DEN 16.00
DEN 24.48

Залиха


Производ : Ѓердан за Жени
Боја : Злато / Ретро Позлатен Сребрен
Материјал : алуминиум Синџир Lengh : 45+5 см
Pendant : 1.4 см (1"=2.54 см)
Тежина : 4 g
Количина : 1 компјутер
Пакување : OPP пакет
Превозот :
Цел $5 ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Цел>= $5 ,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
или Ali Express Стандард за Испорака
или Epacket, САД)
Цел>= $150 , International Express( како на пример, DHL,EMS,Aramex или други комерцијални Курир,Освен Оддалечените Области)
ние прифаќаме пад на превозот
Се враќа :
Ние нудиме 100% задоволството на вашето купување,Парите назад беше гарантира на сите наши објекти,Во случај дека не сте задоволни со тоа,ние wll процесот на наплата откако ќе се врати тоа.Колку што предмети се во иста состојба,но, превозот цена ќе на вашата страна.ни e-mail секогаш кога имате било каков проблем со предмети да ви донесе од нас,па ве молиме немојте само да ни остави лош повратни информации.
Забелешки :
еве некои предлог за чување на вашиот накит да ги задржи во добра состојба за подолго време.
1.ве молиме не го ставајте вашиот накит во пот рака или да ги стави во вода.
2.ве молиме не го носат истиот оној накит, за цело време,го користите вашиот различни накит за возврат.
3.стави во кутија за накит кога ќе не носи тоа,да ги задржи од влажен воздух и прашина.
3.ве молиме да не се судираат со други тешко предмети.
благодарение толку многу за вашето трпение!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Геометриски ѓердан жена дама девојка
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
NK946+
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Hyperbole
Материјал:
Метал
Бренд Име:
guangtuo
Функција:
украсување
Должина:
43+5cm
Метали Тип:
сребро позлатен
halsketting kolye collana :
колиер јака colar Mujer рас де cou
Готски ретро симпатична steampunk ncklace:
изјава ѓердан
Романтични Бохемија Boho Панк ѓердан:
Етничките Гроздобер Мода жените ѓердан
Европската Американски стил на ѓердан:
Harajuku ѓердан

Поврзани производи