НОВИ OMRON B3F-4005 B3F4005 2.55 N Микро светлина на допир се префрлите лифт копчиња копчето Копчето за вклучување DIP4 Бесплатен превозот
Ново

НОВИ OMRON B3F-4005 B3F4005 2.55 N Микро светлина на допир се префрлите лифт копчиња копчето Копчето за вклучување

DEN 1339.00
DEN 1440.00

Залиха

Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секој објект 's превозот и ракувањето со полнење. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS ,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress. Овие трошоци се купувачот 's одговорност. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
сертификација:
PSE
Број На Модел На:
B3F-4005 префрлате
Гаранција:
30 ДЕНА

Поврзани производи