Нови Porous Неколку Четка за заби Носителот Мултифункционален Десктоп Бања Складирање bagno ди stoccaggio Scatola Spazzolino da denti Топла
Ново

Нови Porous Неколку Четка за заби Носителот Мултифункционален Десктоп Бања Складирање bagno ди stoccaggio Scatola

DEN 66.00
DEN 112.32

Залиха


Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел.Porous Неколку Четка за заби Носителот Мултифункционален Десктоп Бања Складирање bagno ди stoccaggio Scatola Spazzolino da denti Функција
Високо квалитетен материјал, мулти-цел, може да направите и двете пен носителот, но исто така може да се користи и како држач, четка за заби, но, исто така, како складирање буриња. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
1 x Држач, Четка за заби
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO).
Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. да 18 : 00часот.
Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме!
Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот.
Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука.
Боја : црвен/портокал/виолетова/зелена/кафе/сино.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Multiyilego
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Други
Материјал:
Керамички
Тип:
Над Осум-Парче Сет
A:
1Piece
B:
caja del cepillo де dientes
C:
четка за заби кутија
D:
bagno ди stoccaggio
E:
scatola Spazzolino da denti

Поврзани производи