Нови Поставен ABS Хром 3D Макбаскет Автомобил Амблем на Логото Налепница Значка За Chevrolet x 2 парчиња
Ново

Нови Поставен ABS Хром 3D Макбаскет Автомобил Амблем на Логото Налепница Значка За Chevrolet x 2 парчиња

DEN 136.00
DEN 160.32

Залиха

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект. 1%
Франција
Го Оценувате (Точка Пристигна)
10.4%
Австралија
Го Оценувате (Точка Пристигна)
21. 0%
Германија
Го Оценувате (Точка Пристигна)
11. 7%
Враќање & Гаранција :
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. 9%
Шпанија
Го Оценувате (Точка Пристигна)
3.
Големина : Околу 5.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.2")
Материјал : ABS Хром Заврши
Модел : Како Слика Покажува
Fitment : за Chevrolet
100% Сосема нов Макбаскет Автомобил Амблем
Тие изгледаат неверојатно кул на вашиот автомобил
Тешко ABS пластика е издржлив и се противи исчезнува од временските
Лесно "Тргни-и-Стап" инсталација
Единствена 3 D Дизајн, Многу силна стерео чувство
Ве молиме да ја исчистите површината на целта пред се држи на
Пакетот Вклучува :
2x 3 D Макбаскет Автомобил Амблем
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
Сад
Го Оценувате (Точка Пристигна)
5.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Амблеми
Бренд Име:
Sansour
Име На Модел:
no
Објектот Ширина:
5cm
Модел Година:
До 2015
Материјал Тип:
ABS
Амблемот Материјал:
ПВЦ
Објектот Висина:
0inch
Автомобил Производител:
Chevrolet
Специјални Функции:
Декорација
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
8cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.02kg

Поврзани производи