Нови Пристигнување 2018 Пролет, Есен Жените Принцеза Nightgowns Дама Долги Ракави Бела Чист Памук Дневна Sleepwear GT044
Ново

Нови Пристигнување 2018 Пролет, Есен Жените Принцеза Nightgowns Дама Долги Ракави Бела Чист Памук Дневна Sleepwear

DEN 1851.36

Залиха


Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
95%Памук+5%Spandex
Јака:
Околу Врат
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
GT044
Материјал:
Памук,чипка
Фустани Должина:
Средината На Теле
Сезоната:
Пролет
Бренд Име:
GOLESUN.FS
Style1:
Арабија,Европската
style2:
Повик, Homewear
боја:
како Слика

Поврзани производи