Нови пристигнување 8ch Отворен Ден ноќ безбедносна камера систем 720P Вистински безжичен WiFi ip camera NVR комплет со 12.5 инчен LCD Екран
Ново

Нови пристигнување 8ch Отворен Ден ноќ безбедносна камера систем 720P Вистински безжичен WiFi ip camera NVR

DEN 12134.00
DEN 15360.00

Залиха

Нови пристигнување 8ch Отворен Ден ноќ безбедносна камера систем 720 P Вистински безжичен Wi Fi ip camera NVR комплет со 12.5 инчен LCD Екран
Комплет вклучува
1pcs Wi Fi NVR,
8pcs Wi Fi камерата,
1pcs напојување за NVR,
8pcs напојување за фото апарати,
1pcs глувчето,
8pcs завртка торба. Оперативен систем Вграден ЛИНУКС оперативен систем за Видео влез Видео inout 8ch Мрежа wireless72 Mbps,wired100 Mbps видео излез HDMI излез 1ch Видео Кодирај Снимање D1/960 H/720 P/960 P/1080 P Репродукција 4ch Снимање Снимање / Слика прирачник,мерењето,Движење откривање,Аларм за Репродукција Реално време ,Редовни,настан репродукција направете резервна копија Редовни резервни копии HDD 1 SATA до 4 TB Интерфејс Мрежа 1 RJ45 10 M/100 2 WIFI Антена USB 2 USB 2.0 Мрежа Pprotocol UPn P, SMTPPPPo EDHCP LCD екран со Големина 12.5 инчен Дефиниција 1280*1024 Други Моќ DC 12 V 3А работна температура -10+55 влажност 10%90% Големина 257mm×210mm×45mm Тежина ≤1 Kg Wi Fi IP Куршум камера Сензор 1/4" Прогресивно Скенирање Сензор S/N Сооднос > 48 d B Дефиниција 1 MP : 1280 x 720 Лукс Боја : 0.1 Лукс Б/W : 0.01 Лукс Леќа 4mm OSD Датум и Време & Title белиот баланс Автоматски Day & Night Авто / Color / НА 3 D-DNR Авто Огледало/Флип за вклучување / Исклучување На Приватност Маска 4 Зона Избор на поток на Два Стриминг во Исто Време : H. 264 1280x720 H. 264 640x480 DC12 V Моќ-1 A Интерфејс, RJ45 / WIFI 802.11 b/g/n работна температура -10 до +50 / 30% до 80% RH влажност -20 до +60 / 20% до 90% RH големина 205(L)×70(W)×55 (H)mm Тежина 500g
Слики :

Декларираните карактеристики

Изгради-во HDD:
Никој, 1T, 2T, 4T
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Должина на кабел:
Никој
видео влез:
8 канал
Бренд Име:
Aokwevision
КОМПЈУТЕРИ на Камера:
8pcs
Резолуција:
720P
Број На Модел На:
NVR-6128NM-W
ТВ систем:
ПАЛ
nvr:
wifi приемник внатре
LCD:
12.5 Инчи
видео влез:
8ch
Камерата:
8pcs
Резолуција:
720P
wifi камера:
Yes
IR distamce:
30m
Водоотпорен:
Yes
Мобилен телефон за пристап:
Поддршка
P2P:
Yes

Поврзани производи