НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ 8CM 3D Месечината LED Ноќ Светлина Месечината Магичен подарок Месечината Светилка со дрвени База Изненадување за Пријател
Ново

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ 8CM 3D Месечината LED Ноќ Светлина Месечината Магичен подарок Месечината Светилка со дрвени

DEN 998.00
DEN 1247.52

Залиха

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ 8 CM 3 D Месечината LED Ноќ Светлина Месечината Магичен подарок Месечината Светилка со дрвени База Изненадување за Пријател
Квалитетот На Прво Место, Одлична Услуга, Глобалната Доверба!
Опис :
Месечината светилка е многу популарна за својот уникатен дизајн и висок квалитет.
Можете да ја смените бојата со вашите прсти допирање тоа директно.
Посебни месечината светлина ќе додадете некои пријатна атмосфера во вашиот
дома и да не се чувствуваат осамени во темница.И висок
перформанси LED светло е повеќе заштеда на енергија и заштита на околината
заштита.Во меѓувреме,тоа може да биде добар подарок за пријателите и
семејства.
Карактеристики :
1.Ако сте љубители на простор или имаат дете, кој не, туку се плаши од
темно, а потоа на Месечината ноќ светлина ќе биде совршен
прилог на вашиот дом.
2.Оваа реална потрага ноќ светлина е направен да изгледа како
месечината и има craters и pockmarks по површината да го имитираат
на површината на месечината.
3.Како и оваа Месечината емитира мека бела сјај кој
навистина не изгледа како месечината (како што сугерира името) и ќе
светлината областа околу тоа со мека бела светлина.
4.Можете да ставите било каде ви се допаѓа. Ова ќе биде совршен
прилог на вашето дете спалната соба на ноќ маса или во домашна канцеларија
каде вие едноставно сакате убав одмор на мека светлина.
5.тоа може да биде добар подарок за пријателите и за семејството.
Спецификации :
Дијаметар : 8cm
Стил : Месечината светилка
Маска Боја : Бела
Светла Боја : Бела, Топло бела(малку допрете дното на
светло, а потоа боја ќе се промени)
Пакет Се Вклучени :
1*Месечината светилка
1*База
1*USB линија
1*Упатство

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
Променливи
боја:
Бела
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Тип:
Атмосферата
Е Батерии Се Потребни:
No
Енергија:
Допир
Број На Модел На:
460987
Е Светилки Вклучени:
Yes
Употреба:
празник
Бренд Име:
OUSSIRRO
Обликот:
Топката
Состојба:
Нови
Тип:
месечината светилка
SKU:
460987
Дијаметар:
8cm
Маска боја:
Бела
боја на светлина:
Бела, Топло Бела
Потекло:
Кина

Поврзани производи