Нови пристигнување флексибилни wristband владетел 18cm мерка Канцелариски Неонски боја Директно Владетел Канцеларија Училиште материјали GT057
Ново

Нови пристигнување флексибилни wristband владетел 18cm мерка Канцелариски Неонски боја Директно Владетел Канцеларија

DEN 102.72

Залиха

Нови пристигнување флексибилни wristband владетел 18cm мерка Канцелариски Неонски боја Директно Владетел Канцеларија Училиште материјали Должина : 18.8 cm Материјал : Силика гел Боја : по случаен избор Забелешка : цената е за едно парче. Превозот 1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од страна на други. 4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. 2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Декларираните карактеристики

Тип:
владетелот
Промоција Владетел:
Yes
Број На Модел На:
wristband
Укината:
Yes
Владетел Тип:
Директно Владетел
Бренд Име:
sankilochan
Материјал:
Силика Гел

Поврзани производи