Нови Пристигнување Гроздобер Ајфеловата Кула Метал Ознаки За Книга Креативни Објект Децата Се Дар Корејски Канцелариски Бесплатен Превозот
Ново

Нови Пристигнување Гроздобер Ајфеловата Кула Метал Ознаки За Книга Креативни Објект Децата Се Дар Корејски

DEN 29.00
DEN 31.20

Залиха


Fetures : Материјал : не ' Рѓосувачки челик
Боја : Како што е прикажано
Големина : 8.6 X 5.6 CM Пакет се вклучени : 1 X Ајфеловата Кула tassel ознака Опис : може да се каже дека Париз - Градот на Светлата - напишал книга за романса. карактеристики стилизирана сребро метал Ајфеловата Кула во облик на шарм со исечок детали и црн сатен tassel во прилог на врвот. Сигурен да биде значаен избор, секој збор одмор против ѕвездена ноќ дизајн вметнете позадина во јасна врвот кутија дизајн сива основа. Кутијата е опкружено со црна tassel и прикачен Ајфеловата Кула поштенски печат дизајн ознака.

Декларираните карактеристики

Тип:
ознака за страница
Бренд Име:
arriveok
Материјал:
Метал
Материјал:
Метал
дизајн:
Зграда
Type1:
сребро метал ознаки
Type2:
подарок метал ознаки
type3:
ознаки метал занаети
type4:
ознаки за книги
type5:
ознаки за деца
Материјал:
Метал
Големина:
8.6 X 5.6 CM
боја:
Како се покаже слика
Пакет:
1pcs

Поврзани производи