Нови Пристигнување Microfibre Венецијански Слепи Чиста Четка Прозорец Клима Уред Duster Почиста Домаќинства Чистење Топла Продажба
Ново

Нови Пристигнување Microfibre Венецијански Слепи Чиста Четка Прозорец Клима Уред Duster Почиста Домаќинства

DEN 135.00
DEN 169.44

Залиха


Повратни информации :
Нашата цел е да обезбеди 100% Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем.Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот на трошоците.Ако објектот е неисправна на 1 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Гаранција :
1.Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти.Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем кој е многу побавно отколку Специјални Испорака. Наменета за чистење на сите видови на ролетни.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. И пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба. Општи пристигнување време табела е прикажан подолу за вашата оценка :
Плаќање :
1. Предмети ќе пристигне во 30-45business денови на светот обично. Вметнете мини-слепи Почиста, еден ролери помеѓу секој slat. Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати.
Можеби сте заинтересирани : . Се движат Мини-слепи Почиста и назад за да ги избрише ролетни чисти.Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.
2016 Година Нови Пристигнување Вертикална Прозорец Ролетни Четка За Чистење Мини 7 Форма Рачни Прозорец Четка Pinceis Новина Домаќинства Чистење
Спецификација :
Големина : Како слика се прикажани
Материјал : Пластични и microfibre
Боја : Случајни
Количина : Четка x 1
Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Лесен и удобен за користење.

Декларираните карактеристики

Стил:
Scourer
Број На Модел На:
H5493
Употреба:
Домаќинство Чистење
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Тип:
Завеса четка за чистење
боја:
како Слика
Големина:
13*16cm

Поврзани производи