Нови пристигнување Моќен лице-лифт алатка за 3D лице-лифт уред Тенка лице завои Лице Корекција Спиење лицето маска на Лицето Слабеење
Ново

Нови пристигнување Моќен лице-лифт алатка за 3D лице-лифт уред Тенка лице завои Лице Корекција Спиење лицето

DEN 285.00
DEN 431.04

Залиха

2) Препорачуваме за перење со топла вода под 40 степени, не користете било кајгана белење со Yan агент, не затворајте ја висока температура и остри предмети, рака мие најдобри. Брадата дел е ниска еластична вештачки гумени материјал, не произведува никакви болки стимулација на брадата! Дали за време на спиењето, или во слободно време вршење на работа, во кое било време да се создаде шармантна малку лице! Совети : Кога е во употреба, ве молиме да се биде внимателен ноктите, така што нема да гребење на ткаенина. Пирс уши хуманизирано дизајн со меки прилагодливи тока, лесен и удобен за носење. Ве молиме имајте во предвид : не се користи додека се спие! Не користете го во када! Ве молиме да се прилагоди на стегање, не само за ефектите од стегање на вредноста премногу тесни! ! Забелешка : 1) Препорачуваме за 20-40 минути секое време, ако лицето непријатност, како што е случај off маска. По постепено се прилагодува на раст во користењето на времето. Кога ќе се чувствува силно, ве молиме имајте на ум дека соодветно прилагодување. Карактеристики : 1) пропустливост на кожата, да се чувствуваат удобно. 2) низок раст материјал, се чувствуваат удобно, нежни постојан притисок, ефективно дофат на мали ефект на боја. Согласност со севкупните принципи на физиката, така што нема лабава кожа, болки во позиција е мемориран, така што лицето е во најдобра состојба за млади целта. 3) не ја покривајте употреба на веб-страницата кога постои рана, деца, бремени жени, кардиоваскуларни болести, хипертензија и заболување на кожата кои не го користат. Заедно со специјален дизајн и користење на анти-пропадна природна гума во косата дел, построги блиску. 4) ве Молиме место без директна сончева светлина за да се спаси оваа работа. 3) се соочува страна на главата, да се подобри својата сила, против пролизгување и употребата на природна гума. 5) Кога е сув, не пресврт, се исуши природно соодветни
.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
HN236
Ефект:
лицето лифт
Големина:
One size

Поврзани производи