Нови Пристигнување висококвалитетна Кожа Случај За Huawei Искачи Г-7 Случај Флип Луксузни Мобилен Телефон Покрие со Држачот на Стојат Coque Случај
Ново

Нови Пристигнување висококвалитетна Кожа Случај За Huawei Искачи Г-7 Случај Флип Луксузни Мобилен Телефон Покрие

DEN 192.00
DEN 239.52

Залиха


- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. ви благодариме
Повеќе предмети ќе може да се допаѓа :
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Искусни КК постапка. 100% Сосема нов паричник дизајн кожа случај.Овие се купувачите одговорност. Квалитет на производи со најниската можна цена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд). Ве молиме attition : ако ви се случува да одберете "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" на превозот на пратката , па кога ние брод на парцела за вас , само во Кина можете да ја проверите на следење на информации , ако на парцела е надвор од Кина по , не можете да го проверите следење на информации , но немојте да се грижите тоа , вие може да го добиете вашиот парцела . Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Или не, ве Молам, точно пред исплата. Синтетички кожа се вклопуваат, Прецизност се вклопуваат и да крои. Заштита повторно гребнатини, капки, отпечатоци од прсти, нечистотија и валкано.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Перат и еднократно Слотови за важни ID и Кредитни картички и Готовина ,со фото рамка .

Декларираните карактеристики

Материјал:
СТП Кожа
Компатибилен Бренд:
Huawei
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
KENHONER
дизајн:
Гроздобер,Бизнис
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
ВИП цена:
за ВИП Член
Одговара:
Деловен Човек/ Жени
Материјал:
PU
боја:
Црна, Бела, Црвена, Кафеава, Плава, Роза, Розова ,Зелена

Поврзани производи