Нови Сомот Метални Синџир Ѓердан Ѓердани За Жените Злато-Боја На Кожа Синџир Легура Pendant Јака Ѓердан Сомот Ѓердан Ѓердан
Ново

Нови Сомот Метални Синџир Ѓердан Ѓердани За Жените Злато-Боја На Кожа Синџир Легура Pendant Јака Ѓердан Сомот

DEN 62.00
DEN 95.52

Залиха

Производ Екранот

Декларираните карактеристики

Главниот Камен Боја:
црна, Кафеава
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Banny Розова
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
2.5 cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
BPN-222
Главен Материјал:
Линк Синџир Кожа Цинк Легура
Метална боја:
Злато Позлатен
Тежина:
8g
боја на кожа:
црна браун
Применливи прилики:
Ангажирање Годишнината Одмор Подарок
Пакетот Вклучува:
1 Парче Ѓердан
Облик/Шема:
правоаголник
ѓердан стил:
Моден Кожа Ѓердан Ѓердан Метални Синџир Јака Ѓердан
Должина:
32/46+7cm

Поврзани производи