Нови Сомот столче Перници За Kia Sorento Sportage Оптима K5 Форте Рио/K2 Cerato К3 Carens Душата Cadenza,Високо-влакна,
Ново

Нови Сомот столче Перници За Kia Sorento Sportage Оптима K5 Форте Рио/K2 Cerato К3 Carens Душата Cadenza,Високо-влакна,

DEN 720.00
DEN 959.52

Залиха

Answer : ___________________________ Note : 1, ве Молиме наведете : на продава цена $19.99 за 1pc предниот поклопец на продава цена $39,99 за 1pc назад ко v er( се однесува на бојата на предниот поклопец & забелешка во ред ) на продава цена $79.99 за 1set( 1set=2 парчиња предната Маска+1pcs задниот капак) 2, материјал на перница е задоволна со Кадифе , Силикони поддршка и Висока густина сунѓер. Ние ги користиме на Животната средина материјал за да направи да се чувствувате подобро кога ќе ја користите. 3, Ако оваа опција не е боја ви треба, ве молиме контактирајте со нас 4. Сите Автомобил модел Седан модел може да го користите!Ако ви требаат повеќе места маска(како што се : Highlander 7pcs седиште капак)ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви го продаде повеќе го опфаќа. Ве молиме забелешка на вашиот автомобил модел на ред, ако не сте ни даде на вашиот автомобил модел,ние ќе ви испратиме задниот поклопец должина е Големина M (Задниот Поклопец Должина околу 132-135cm )

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Должина:
45cm
Применливи Сезона:
есен и зима
Објектот Тежина:
0.9kg
Mfg Серија Број:
седиштето маска
Објектот Ширина:
45cm
Материјал Тип:
Собираат Платно
Бренд Име:
Dingdian
сет парче:
3
Специјални Функции:
1.заштита на седишта 2.лесно чистење 3.комфорт при возењето 4.разубават автомобил
Објектот Висина:
2cm
додатен:
Висока густина сунѓер
Спецификации:
Пет Општи
Материјал Тип:
Помеша памук и лен

Поврзани производи