НОВИ Стартер за Perkins Индустриски Машини 103-13 103-15 104-19 104-22 0001109035
Ново

НОВИ Стартер за Perkins Индустриски Машини 103-13 103-15 104-19 104-22 0001109035

DEN 3782.40

Залиха

2 L VOLVO PENTA Inboard & Sterndrive D2-75 A 2003 4cyl 134. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе се обезбеди решение на 24 часа. Превозот обвиненија не се враќа.2 L VOLVO PENTA Inboard & Sterndrive D2-55 A Б В 2002 4cyl 134.2 L VOLVO PENTA Inboard & Sterndrive D2-75 A 2006 4cyl 134.2 L VOLVO PENTA Inboard & Sterndrive D2-55 A Б В 2003 4cyl 134. 3024 C ГАСЕНИЦА Skid Steer Товарачи 226 B 2005 Мачка.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни 2.2 L VOLVO PENTA Inboard & Sterndrive D2-75 A 2004 4cyl 134.2 L VOLVO PENTA Inboard & Sterndrive D2-55 A Б В 2007 4cyl 134. 3024 C ГАСЕНИЦА Skid Steer Товарачи 226 B 2007 Мачка. За Испорака : 1. 3024 C ГАСЕНИЦА Skid Steer Товарачи 226 B 2008 Мачка. Ви благодариме за разбирањето.5 kw VOLVO PENTA Inboard & Sterndrive D2-55 A Б В 2001 4cyl 134.ве молиме оставете ги 5 ѕвезда повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.8 kw PERKINS Мотори - Индустриски Различни Модели 103-15 1496cc 3cyl 23.5 kw PERKINS Мотори - Индустриски Различни Модели 104-19 1995cc 4cyl 31.7 kw PERKINS Мотори - Индустриски Различни Модели 104-22 2216cc 4cyl 37.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.2 L VOLVO PENTA Inboard & Sterndrive D2-55 A B C 2004 4cyl 134. Транспорт и пакување:
.Било увозни давачки е на купувачот одговорност.2 L VOLVO PENTA Inboard & Sterndrive D2-55 A Б В 2006 4cyl 134. 3024 C PERKINS Мотори - Индустриски Различни Модели 103-13 1294cc 3cyl 20. Контактирајте со нас преку e-mail или aliexpress пораки систем (склопот) за инструкции како да се врати на објектот.
Стартер за Perkins Индустриски Машини 103-13 103-15 104-19 104-22 0001109035
ОПИС Тип : Стартер
Дел број : 0001109035 го Замени број : BOSCH 0001109035 БОШ 0986022440 БОШ 2244 DELCO 8000227 DELCO 8000286 JCB 71435600 JCB 71440482 ЛУКАС LRS01580 ЛУКАС LRS1580 PERKINS 1850866 PERKINS 185086600 PERKINS U85086770 ЈЕИЛ 19960488 ЈЕИЛ 19960489 ЈЕИЛ 50027532 Апликација :
ГАСЕНИЦА Асфалтни Плочи BB621 C Мачка. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .2 L VOLVO PENTA Inboard & Sterndrive D2-75 A 2005 4cyl 134. Сите врати делови кои се tampered / оштетени / модификувани или нецелосни не returnable и ќе се врати на клиентите, како што е, како такви, наплата не ќе биде издадена.

Декларираните карактеристики

Објектот Тежина:
4.5kg
Објектот Висина:
12cm
Бренд Име:
INPOST
Осветленост Дел Број:
19960488,19960489,50027532,U85086770
Поставување на Возило:
времето појас маска
Производителот Дел Број:
0001109035
Другиот Дел Број:
0001109035,8000111, 8000277, 8000344, 8000417, 8000509, 8000531, 80005
Материјал Тип:
челик+алуминиумски
За Возило Брендови/Модел:
Фиат
Објектот Должина:
28cm
Земја/Регион на Производство:
Кина/копното
Објектот Ширина:
18cm
Гаранција за квалитет:
12 месеци
Сертификат:
ISO/TS16949
Услуга:
OEM/Замена
Дел Број 1:
71-15-18949, 91-15-7143,185086600,1850866
Примена:
За Perkins Индустриски Машини 103-13 103-15 104-19 104-22
Состојба:
Нови
Стартер Тип:
PMGR
Напон:
12V
моќност:
2kW / 2.68 HP
Заби:
9T

Поврзани производи